Помогите пожалуйста срочно Купили: 50 подарунків по 145 грн, 50 пакетів по 30 грн, 50 трояно по

55 грн. Скільки заплатили за всю покупку?

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Артём.

Відповідь: 11000 грн

Покрокове пояснення:

Давайте знайдемо суму витрат за кожен вид товару та після цього знайдемо загальну вартість всієї покупки.

1. За подарунки:

  Кількість подарунків * Ціна за подарунок = 50 * 145 грн = 7250 грн.

2. За пакети:

  Кількість пакетів * Ціна за пакет = 50 * 30 грн = 1500 грн.

3. За трояно:

  Кількість троянів * Ціна за троян = 50 * 55 грн = 2750 грн.

Тепер додамо ці суми, щоб знайти загальну вартість всієї покупки:

7250 грн (подарунки) + 1500 грн (пакети) + 2750 грн (трояно) = 11000 грн.

Отже, за всю покупку ви заплатили 11000 грн.