Як обчислити суму 4 1/5 + 2 7/10


Ответы на вопрос

Отвечает Колосов Александр.

Ответ:

Для обчислення суми 4 1/5 і 2 7/10 спочатку переведіть змішаний дріб у неправильний дріб, а потім додайте їх разом.

4 1/5 = (4 * 5 + 1) / 5 = 21/5

2 7/10 = (2 * 10 + 7) / 10 = 27/10

Тепер додайте ці два неправильні дроби разом:

(21/5) + (27/10) = (42/10) + (27/10) = 69/10

Отже, сума 4 1/5 і 2 7/10 дорівнює 69/10 або 6 9/10.