Опчисли градусну міру суміжніх кутів якщо один з них більший у 17 разів більший за інший​


Ответы на вопрос

Отвечает Перекрасова Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай один кут - х°, тоді другий кут - 17х°

х+17х= 180°

18х= 180°

х= 180 : 18

х= 10° один кут

17х= 17*10= 170° другий кут