Мама купила а кг абрикосів. З них b кг з'їли, а решту поділили пополам і зварили з них компот і

варення. Скільки витратили для цього цукру, якщо відомо, що на 1 кг абрикосів для компоту треба n кг цукру, а на 1 кг абрикосів для варення - m кг цукру?

Ответы на вопрос

Отвечает Войлова Лера.

Ответ:

Визначимо яка кількість кілограмів абрикосів пішло на виготовлення компоту і варення:

а - b.

Визначимо яка кількість кілограмів цукру пішло на виготовлення компоту:

n * (а - b) / 2 = n (а - b) / 2;

Визначимо яка кількість кілограмів цукру пішло на виготовлення варення:

m * (а - b) / 2 = m (а - b) / 2;

Визначимо яка сумарна кількість кілограмів цукру пішло на виготовлення компоту і варення з абрикосів:

n (а - b) / 2 + m (а - b) / 2 = (n + m) (a-b) / 2.

Відповідь: Сахара потрібно (n + m) (a-b) / 2 кг.

Пошаговое объяснение:

не знаю зрозуміло це чи не дуже але ось

Отвечает Ертуганова Айгерим.

(А-b) - абрикос пішло на варіння

(А-b) / 2 - кг пішло на компот і стільки ж на варення

n * (a-b) / 2

m * (a-b) / 2

m * (a-b) / 2 + n * (a-b) / 2 = (n + m) * (a-b) / 2

Відповідь: (n + m) * (a-b) / 2 - кілограм цукру знадобилося