Знайдіть найбільший спільний дільник чисел 1680 і 784 Пожалуйста! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пентегов Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 784 і 1680

784=2 *2* 2 *2* 7* 7

1680 = 2* 2 *2 *2 *3 *5* 7

Загальні множники - 2, 2, 2, 2, 7

Тепер, щоб знайти НСД потрібно перемножити загальні множники

 НСД (784; 1680) = 2* 2 *2* 2 * 7 = 112