дайте будь ласка умову до задачі Автомобіль проїхав 240 км за 3 годин. Швидкість мотоцикліста на

5км/год менша від швидкості автомобіля. Скільки кілометрів проїде мотоцикліст за 2 год? І можна ще з умовою​​

Ответы на вопрос

Отвечает Небиев Эльми.

Ответ: 150км - стільки километрів проїде мотоцикліст за 2 години

Пошаговое объяснение:

1)240/3=80км/год - швидкість автомобіля

2)80-5=75км/год - швидкість мотоцикліста

3)75*2=150км - стільки километрів проїде мотоцикліст за 2 години