Задача № 44 Автомобіль проїхав 240 км за 3 год. Швидкість мотоцикліста на 5 км/год менша від

швидкості автомобіля. Скільки кілометрів проїде мотоцикліст за 2 год?( рассписать)

Ответы на вопрос

Отвечает Набока Юля.

Ответ:

1) 240 : 3 = 80 (км/год) — швидкість автомобіля

2) 80- 5 = 75 (км/год) - швидкість мотоцикліста 3) 75 • 2 = 150 (км) - проїде мотоцикліст за 2 год

Відповідь: 150 кілометрів.