поможіть будь ласка з задачею Автомобіль проїхав 240 км за 3 годин. Швидкість мотоцикліста на

5км/год менша від швидкості автомобіля. Скільки кілометрів проїде мотоцикліст за 2 год? І можна ще з умовою​

Ответы на вопрос

Отвечает Переливский Рома.

Пошаговое объяснение:

  1. 240:3=80(км/год) швидкість автомобіля
  2. 80-5 =75 (км/год) швидкість мотоцикліста
  3. 75×2 =130 (км) проїде мотоцикліст за 2 години
  4. Відповідь :130 км