Обчисли периметр і площу прямокутника ширина якого 12 см а довжина на 5 см больше


Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12 +5 = 17 см довжина прямокутника

Периметр дорівнює: Р=2(a+b)= 2(12+17)=58 см

Площа прямокутника дорівнює: S=a*b= 12 * 17=204 см2