за три дні на елеватор завезли 280т зерна. Першого дня завезли 4/7 усього зерна, другого дня- 30%

кількості зерна що завезли першого дня, а третього- решту. скільки зерна завезли третього дня???ДАЮ 20 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Окулова Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

280 * 4/7= 160 т завезли першого дня

160 * 0,3= 48 т завезли другого дня

280 - 160 -48= 72 т завезли третього дня