У первому плейлисті 50 пісень, у другому - у 3 рази більше, а в третьому - на 70 пісень більше, ніж

у другому. Скільки пісень у трьох плейлистах разом? (За решение задачи дам 15 баллов или как там их)​

Ответы на вопрос

Отвечает Chernysh Kolya.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50 *3 = 150 пісень у другому плейлисті

150 + 70 = 220 пісень у третьому

50 +150 + 220= 420 пісень у трьох плейлистах разом

Отвечает Петров Петр.

Ответ:

420

Пошаговое объяснение:

1-50;2-150;3-220; 50+150+220=420