Коли Костик прочитав ⅑ – книги і ще 9 сторінок, то залишилось непрочитаними 55 сторінок. Скільки

сторінок у книзі?​ ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x-(x*1/9+9)= 55

x*(9/9-1/9)= 55+9

x*8/9= 64

x= 64*9/8 = 576/8 = 72

Всего в книге 72 страницы