СРОЧНО!!!!! АВ - гіпотенуза прямокутного трикутника АВС, АС = 8 см, кут А - 50°. Знайдіть АВ з

точністю до десятих ​

Ответы на вопрос

Отвечает Белоус Маргарита.

Ответ:

12,5см

Пошаговое объяснение:

cosA=\frac{AC}{AB}

AB=\frac{AC}{cosA}=\frac{8}{0,64}=12,5 (см)