702. У кінотеатрі 480 місць. Під час демонстрації філь- му було заповнено 456 місць. Який відсоток

місць було заповнено?​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

95%

Пошаговое объяснение:

Складемо пропорцію, де х - відсоток заповнених місць:

480 м. - 100%

456 м. - х%

х = 100% * 456 / 480 = 100 * 0,95 = 95%

Відповідь: 95% місць було заповнено.

Отвечает Птицын Коля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

480 мест = 100%

456 мест = х %

480/456 = 100/х

х = 456 * 100 / 480

х = 45600/480

х = 95

Ответ: 95%