у кінотеатрі 480 місць під час демонстрації фільму було заповнено 456 місць який відсоток місць

було заповнено​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Соня.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

456/458*100=19/20 *100=95%