Bidnonido: 5. У шкільному актовому залі 240 місць. Під час вистави було зайнято 180 місць.Який

відсоток місць було зайнято?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

240 мест = 100%

180 мест = х %

240/180 = 100/х

х = 180*100 / 240

х = 18000/240

х = 75

Ответ : 75%

Отвечает Овсепян Сергей.

Відповідь:75%

Покрокове пояснення:

180:240*100=75% місць було зайнято