Три садівника підстригають газон. Перший може зробити це за 24 хвилини, другий за 30 хвилин, а

третій за 18 хвилин. Яку частку газону вони підстрига- ють за 1 хвилину? Чи зможуть вони разом підстригти газон за 10 хвилин? ШВИДШЕЕЕЕ ПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Рущенков Дмитрий.

Ответ:

47/360;   зможуть

Пошаговое объяснение:

Перший за 1 хвилину підстриже 1/24 частину газону.

Другий за 1 хвилину підстриже 1/30 частину газону.

Третій за 1 хвилину підстриже 1/18 частину газону.

Втрьох за 1 хвилину підстрижуть 1/24 + 1/30 + 1/18 = 47/360 частину газону.

Весь газон вони підстрижуть за 1 : 47/360 = 360/47 = 7 31/47 хвилини.