одна сторона трикутника дорівнює 6см а друга на 2 менша від першої. Знайди третю сторону

трикутника, якщо його периметр дорівнює 17см​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабыраева Гулназ.

Пошаговое объяснение:

6-2=4см

6+4=10

17-10=7 см третя

Отвечает Лысов Алексей.

Ответ:

6-2=4

6+4=10

17-10=7

Пошаговое объяснение: