2. Учні вирішили зібрати сміття в лісі. Для цього вони об'єднали- ся в п'ять груп. У кожній групі

було п'ять учнів і один дорослий.Під час цієї акції кожна людина наповнила сміттям один мішок.Скільки всього мішків сміття вони зібрали?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейкина Танюшка.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

5+1=6 ( л)- в кожній групі

6*5=30( л)- всього людей та мішків