До свята купили 15 кг фруктів з який яблука 2/5 кг всіх фруктів, груші 1/3 кг а виноград решта.

Скільки фруктів кожноговиду купили до свята?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорбало Анастасия.

Ответ:

15÷5×2=3×2=6 кг. яблоки

15÷5×1=3 кг. груши

15-(6+3)=15-9=6 кг. виноград