Свинцеву кулю з радіусом 6 см переплавили у циліндр, діаметр основи якого дорівнює 12 см. Знайдіть

висоту циліндра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:2см

Пошаговое объяснение:

Vшара=4/3 пr^3= 4/3 *п*216=288п=Vцил

Vцил=пR^2*h

h=Vцил/пR^2=288п/п*144=2(см)