Довжина прямокутника 16 см, а ширина 1/8 від його довжини. Знайдіть периметр трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Роман.

Ответ:

1) 16:8×1=2

2)(16+2)×2=36

Р=36см

Отвечает Колпецов Алексей.

Ответ:1/8=2/16 = 2cv

(16+2)*2= 36см

Пошаговое объяснение: