Дай відповідь у вигляді нескоротного дробу: 1) яку частину метра становить: 12 см; 75 см; 48

мм;2) яку частину хвилини становить: 15 с, 20 с; 48 с:3) яку частину прямого кута становить кут, градуснаміра якого: 6°; 38°; 54°?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бургалов Георгий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1 м = 100 см

1 м = 1000 мм

12см = 12/100 = 3/25 м

75см = 75/100 = 3/4 м

48мм = 48/1000 = 6/125 м

2) 1 мин = 60 секунд

15 сек = 15/60 = 1/4 мин

20 сек = 20/60 = 1/3 мин

48 сек = 48/60 = 4/5 мин

3) прямой угол = 90°

6° = 6/90 = 1/15°

38° = 38/90 = 19/45°

54° = 54/90 = 3/5°