СРОЧНО ПРОШУ Знайди периметр рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 4,2 дм, а бічна

сторона в 1,5 раза більша за основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

1) 4,2 • 1,5 = 6,3 (дм) - бічна сторона;

2) 4,2 + 2 • 6,3 = 16,8 (дм).