Знайдіть площу фігури обмеженої лініями y=e^x y=1 x=2


Ответы на вопрос

Отвечает Костров Никита.

Ответ:

S= S_1 - S_2 = \int\limits^{ 2 } _ {0} {e}^{x} dx - 1 \times 2 =  \\  =  {e}^{x} | ^{ 2 } _ {0} - 2 =  {e}^{2}  - 1 - 2 =  {e}^{2}  - 3