Площа території дитячого садочка прямокутної форми 32 га, її довжина – 800 метрів. Скільки метрів

паркану необхідно для встановлення огорожі.

Ответы на вопрос

Отвечает Беляцкий Кирилл.

Відповідь:

2400м

Покрокове пояснення:

S=32га= 320000 м2

P-?

a=800м, значит b=S/a=320000/800=400 м

Р= (400+800)*2=2400м