[ДАЮ 100 БАЛЛОВ] До новорічних свят для дитячого садочка "Малятко" завезли яблука, мандарини і

банани у відношенні 2 : 4: 3. Усього 27 кг. Скільки кілограмів мандаринів завезли до дитячого садочка?

Ответы на вопрос

Отвечает Деркачёв Никита.

2+4+3=9 (частин)

27:9=3 (кг) вага однієї частини

Мандаринів привезли 4 частини, отже мандаринів було

3*4=12 (кг)

Відповідь: 12 кг