За день в саду зібрали 4817 кг яблук. 15\% зібраних яблук відправили в магазин, а решту - на склад.

Обчисли, скільки кілограмів яблук відправили на склад. Дам 100 балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Литвинко Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4817 * 0,15 = 722,55 (кг) - отправили в магазин

2) 4817 - 722,55 = 4094,45 (кг) - отправили на склад

Отвечает Тихий Влад.

4817- 100 процетонв

х- 15 процентов

100x = 4817 умножаем на 15

100х= 72 255

х= 72 255÷ 100

х=722,55

4817- 722, 55= 4 094,45