СРОЧНО ДАЮ 150 БАЛОВ!!!!!За день в саду зібрали 4837 кг яблук. 15% зібраних яблук відправили в

магазин, а решту -на склад.Обчисли, скільки кілограмів яблук відправилина склад.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грунковська Таня.

Відповідь:4111,45 кг

Покрокове пояснення:

4837 кг = 100%

1) 100 - 15 = 85% яблук відправили на склад;

2) 4837 : 100 * 85 = 4111,45 кг яблук відправили на склад

Отвечает Бейсенова Мариям.

Ответ:

4837/100=48,37(кг) - 1% собранных яблок.

49,37x17=822,29 (кг) - 17% яблок, которые отправили в магазин.

4837-822,29=4014,71

(кг) - яблок отправили на склад.

Пошаговое объяснение: