Маса цеберка з водою дорівнює 12,5 кг. Коли з цеберка ви- лили половину води, то маса цеберка з

водою стала дорівнювати7 кг. Яка маса порожнього цеберка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пещерский Данил.

Відповідь:

знайдемо масу води, яку вилили: 12,5-7=5,5кг

отже маса всієї води дорівнює 5,5*2=11кг

отже маса цеберка дорівнює 12,5-11=1,5кг

Покрокове пояснення: