У класній бібліотеці на нижній полиці було 60 книг, а на верхній 40 книг. 30 книг видали дітям.

Скільки всьогокниг залишилося на полицях?​

Ответы на вопрос

Отвечает Делідон Ілля.

Ответ:

70

Пошаговое объяснение:

60+40=100

100-30=70

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

1)60+40=100

2)100-30=70