Сума трьох доданків дорівнює 90. Перший доданок дорівнює 30 % суми і становить 60 % другого додана.

Знайди третій доданок. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карамелька Алина.

Відповідь:

90*0.3=27

27/0.6=45

90-45-27=18

Покрокове пояснення:

90*0.3=27

27/0.6=45

90-45-27=18