Дpiт завдовжки 305 м pозpiзали на 3 частини так, що одна з них виявилася в 3 pази довшою за дpугу i

на 60 м коpотшою за тpетю. Знайдiть довжину цих частин. Яка частина найменша?...Яку частину найкраще позначити через х?...Яка довжина першої частини? ...Яка довжина другої частини? ...Яка довжина третьої частини?

Ответы на вопрос

Отвечает Исламбеков Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - друга

3х одна

3х-60

305= х+3х+х -60

365/ 5х=  73 м

73* 3= 219

73-60=13 м

перевірка

73+13+219=305 м