довжина прямокутника дорівнює 120 см його ширина становить 60% від довжини.Знайди периметр цього

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Неред Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60% = 60 : 100 = 0,6

1) 120 * 0,6 = 72 (см) - ширина

2) 2 * (120 + 72) = 2 * 192 = 384 (см) - периметр