поле у 182,4 гектарів засіяли гречкою, пшеницею і житом. гречка займає ⅙ посівів, пшениця-65%

решти. скільки гектарів пооя засіяли житом? Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Ответ:

53,2

Пошаговое объяснение:

1) 182,4: 6=30,4( га)- гречка

2)182,4-30,4= 152( га)- решта поля

3) 152:100*65=98,8( га)-пшениця

4) 182,4-30,4-98,8=53,2( га)-жито