Площу у 180 га засіяли гречкою, пшеницею і житом. Гречка займає дві дробь п’ятих посівів, пшениця

80% від площі гречки. Скільки гектарів засіяли гречкою? Помогите пожалуйста, должно выйти 21.6. Мне нужно пошагово

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Анастасия.

Ответ:

21.6

Пошаговое объяснение:

180:5*2=72 га - гречка

180-72=108 га - остаток

108:100*80=86.4 га - пшеница

86.4+72=158.4

180-158.4=21.6