Андрій, Петро, і Сашко зібрали 84 кг макулатури. Андрій зібрав 2/7 усієї макулатури, Петро - 3/5

решти. Скільки кілограмів макулатури зібрав Сашко?

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 84 * 2/7 = 12 * 2 / 1 = 24/1 = 24 (кг) - собрал Андрей

2) 84 - 24 = 60 (кг) - остаток

3) 60 * 3/5 = 12 * 3 / 1 = 36/1 = 36 (кг) - собрал Петя

3) 84 - (24 + 36) = 84 - 60 = 24 (кг) - собрал Саша