Розв'язати задачу: Перший потяг долає відстань між двома містамиза 2,5 год, а другий - за

3,5год.Швидкість першого потяга більша від швидкостідругого потяга на 24 км/год. ЗнайдітьшвидкістьКОЖНОГО ПОТЯга.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рымкевич Александр.

Ответ:

х (км) - швидкість другого потяга

(х+24)  км - швидкість першого потяга

(х+24)*2,5 - відстань, яку проїхав перший потяг

3,5х - відстань, якупроїхав другий потяг

(х+24)*2,5=3,5х

2,5х+60=3,5х

3,5х-2,5х=60

х=60

60 км/год  - швидкість другого потяга

60+24=84 км/год - щвидкість перщого потяга

Отвечает Кондрашов Дима.

Ответ:

Я не понял?

Извините, и я не понял