Перший потяг долає відстань між містами за 2,5год, а другий 3,5 год. Швидкість першого на 24 км/год

більша від другого. Знайти швидкість кожного і відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Алембаев Константин.
Х (км) - швидкість другого потяга
(х+24)  км - швидкість першого потяга
(х+24)*2,5 - відстань, яку проїхав перший потяг
3,5х - відстань, якупроїхав другий потяг
(х+24)*2,5=3,5х
2,5х+60=3,5х
3,5х-2,5х=60
х=60
60 км/год  - швидкість другого потяга
60+24=84 км/год - щвидкість перщого потяга
60*3,5=210км - відстань між містами