Знайдіть число, якщо 4% від нього дорівнює 60


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4%  это 60

100% это х

х = 60*100 /4 = 1500

или

4% - это 1/25, поэтому  60*25 = 1500