Тракторна бригада зорала поле площею 900 га. Першого дня зорали в 2 рази більше, ніж другого, а

третього — у 3 рази менше, ніж другого. Яку площу бригада зорала третього дня? Помогите решить с краткой записью и без дробей

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Олег.

Ответ:

X+2x+x/3=900

X=270 га за другий день

270*2=540га за третій день

270*1/3=90 га за третій день

Х це зоране поле за другий день

2х це за перший день

Х/3 за третій день

Пошаговое объяснение: