Розчин містить цукор і воду. Маса 200г. Цукор становить 36% розчину. Яка маса води у розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Платон.

Сахар + Вода = Раствор (100%)

100% - 36% = 64% - процентное содержание воды в растворе

Пропорция: 200 г раствора - 100%

                      х г воды - 64%

200 : х = 100 : 64

х · 100 = 200 · 64 - свойство пропорции

х · 100 = 128000

х = 12800 : 100

х = 128

Ответ: 128 г - масса воды в растворе.

Отвечает Азеева Ирина.

Ответ:

128г

Пошаговое объяснение:

Для того щоб знайти масу води в розчині, віднімимо від маси розчину масу цукру. Маса цукру в розчині дорівнює:

200/100 * 36 = 2 * 36 = 72г

З цього випливає, що маса води в розчині дорівнює 200 - 72 = 128г