У класі 24 учні.1/3 всіх учнів дівчатка,а решта-хлопчики.Скільки окремо дівчаток і хлопчиків у

класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Мацьків Наталя.

Усього учнів: 24.

Дівчаток: 24•⅓=8.

Хлопчиків: 24-8=16.

Отвечает Махрова Ксения.
1)24:3=8(уч.)-дівчаток
2)24-8=16(уч.)
Відповідь:дівчаток у класі 8;хлопців у класі 16.