Знайти невідомі сторони прямокутного трикутника ABC кут C= 90 градусів якщо AC=4см; tg B=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Тонкачева Марина.

tg<B=2 => 2=AC/BC=4/BC => BC=2(см).

За теоремою Піфагора: AB²=AC²+BC² => AB=√(AC²+BC²) => AB=√(4²+2²)=√20=2√5(см).

Отже, BC=2см, AB=2√5см.