ПРОШУ ПОМОГИТЕ!!! Турист пройшов 28,8 км шляху, що становить 120 % маршруту, який він запланував

пройти. Скільки кілометрів запланував пройти турист?

Ответы на вопрос

Отвечает Дауренов Арнур.

Составим пропорцию:

28,8 км – 120%

х км – 100%

Отсюда х=28,8*100/120=24(км)

Ответ: 24 км.