Знайдіть висоту прямокутного паралелепіпеда,Якщо площа його основи дорівнює 18,5 см, а об'єм

-7,4см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Наргиза.

V = S · h = 7,4 см³ - объём прямоугольного параллелепипеда

S = a · b = 18,5 см² - площадь основания

h = 7,4 : 18,5 = 0,4 см - высота

Ответ: 4 мм.