У саду росло в 6 разів більше яблунь, ніж груш. Скільки окремо було яблунь і груш, якщо груш росло

на 30 менше, ніж яблунь?​

Ответы на вопрос

Отвечает Русинов Максим.

Відповідь:36;6

Покрокове пояснення:

Нехай груш росло х, тоді яблунь 6х. За умовою, груш на 30 менше, тому:

6х -30=х

6х -х = 30

5х=30

х=30:5

х=6 росло груш;

6х=6*6=36 росло яблунь.