9. У трьох ящиках 23,8 кг цукерок. Скільки кілограмів цукерок у кож- Високий рівень навчальних

досягненьуному ящику, якщо в другому ящику на 3,2 кг менше, ніж у першому,а в третьому в 1,6 рази більше, ніж у першому?мне надо без масла срочно 20 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьев Александр.

х+х-3,2+1,6х=23,8

2х+1,6х=23,8+3,2

3,6х=27

х = 27/3,6

х=7,5кг -в первом ящике

7,5-3,2=4,3 кг-во втором

1,6*7,5=12 кг-в третьем