Автомобіль 3 год рухався зі швидкістю 62 км/год,а наступні 2 год зі швидкістю 56 км/год. З якою

середньою швидкістю рухався автомобіль ?

Ответы на вопрос

Отвечает Остяков Артур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 * 62= 186 км проїхав за 3 год

2 * 56 = 112 км проїхав за 3 год

(186+112) : 5= 59,6 км/год  з такою середньою швидкістю рухався автомобіль