За два дні продали 46кг яблук, при чому за перший день продали 45% від маси. Скільки кілограмів

продали за другий день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Плешаков Андрей.

Ответ:

25.3

Пошаговое объяснение:

Уявімо 45% у вигляді дрiбi:

45\% =  \frac{45}{100}

Помножимо загальну кількість яблук на отриману дріб:

46 \times   \frac{45}{100}  = 20.7

Віднімемо отримане значення із загальної кількості:

46 - 20.7 = 25.3

Відповідь перекладав, так як української мови не знаю.

Швидше за все, вірно.